Gotowanie i pieczenie ryby

Saturday, July 16th, 2011 by admin

Gotowanie i pieczenie ryby

Gotowanie i pieczenie ryby

Play Gotowanie i pieczenie ryby Now »


Ciekawa gra w której będziemy mogli przygotowywać wyśmienite danie z ryby. Jest to typowe rybne danie. Zachęcamy Was do przygotowania dania. Na początek musimy poczekać do czasu załadowania się gry potem możemy przystąpić już do mieszania i wybierania produktów w grze, które posłużą nam do przygotowania wyśmienitego dania rybnego.

Danie z ryby gra

Sunday, January 9th, 2011 by admin

Danie z ryby gra

Do Przygotowanie będziemy mieli nad morzem danie z ryby. Będą to oczywiście paluszki rybne. Wszystkie dodatki jakie będą nam potrzebne do wykonania tego dania znajdują się w grze na planszy. Przy użyciu myszki gramy w gierkę w przygotowanie ryby. Do pomocy mamy myszkę która po kolei nam pokazuje jak postępować aby udało nam się dokończyć to danie.

Ciasto mufinki

Sunday, November 28th, 2010 by admin

Ciasto mufinki

Mamy coś ciekawego dla wszystkich miłośniczek które uwielbiają przygotowywać przeróżne ciasta, ciasteczka czy też desery. W tej grze przygotujemy przepyszne mufinki. Na początku tej gry w pieczenie dla dziewczynek będziemy musieli stłuc jaja i oddzielić je ze skorupek, kolejny etap to ubicie jajek i dalsze zadania które dowiecie się w grze. Gra jest godna polecenia przez nas.

Przygotuj omlet

Sunday, November 28th, 2010 by admin

Przygotuj omlet

Jest to danie które może zrobić każdy z nas w domu na szybko. Bardzo podobnie je się przygotowuje jak zwykłą jajecznicę. Podstawowym produktem do przygotowania tego smacznego dania są jajka. Zaletą tego dania jest to, iż wykonuje je sie bardzo szybko i nie jest ono skomplikowana a wręcz bardzo proste i smaczne. Więcej instrukcji i informacji o tym daniu poznamy po włączeniu tej gry.

Gra kebab

Sunday, November 28th, 2010 by admin

Gra kebab

Przenosimy się w rejon Turcji do tutejszej kuchni która słynie na cały świat w produkcji kebaba. Również w Polsce możemy często spotkać te danie które jest na szybko podawane. My w tej grze poznamy tajniki jak się przygotowuje takie danie i jakie składniki są niezbędne aby przygotować smacznego i wyśmienitego kebaba.

Pieczenie pizzy

Sunday, November 28th, 2010 by admin

Pieczenie pizzy

W tej grze poczujemy się jakbyśmy przenieśli się do Włoch, gdyż jak wiemy to jest państwo dania które my będziemy przygotowywać i uczyć się je robić. Tak właśnie nauczymy się w tej grze dla dziewczyn w pieczenie przyrządzać jak i też podawać znakomitą i wyśmienitą pizze włoską. Aby jednak udało nam się ją zrobić postępujecie wedle wskazówek w tej gierce.